در تازه ترین اخبار تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم مورد انتظار Aquaman اعلام شده است. شما برای دانلود جدیدترین فیلم های روز دنیا می توانید به بخش دانلود فیلم  بروید. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

 

 

در جدیدترین اخبار سینما وتلویزیون، کمپانی برادران وارنر تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Aquaman (آکوامن) با بازی جیسون موموآ را اعلام کرده است. کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که در ابتدا نسخه دیجیتالی فیلم Aquaman در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۹ (۱۴ اسفند ۱۳۹۷) و در ادامه نسخه خانگی این فیلم که شاملی نسخه بلوری، DVD و ۴K HUD می‌شود، در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۱۹ (۶ فروردین ۱۳۹۸) منتشر خواهند شد. نسخه خانگی فیلم Aquaman شامل محتوای اضافه نیز خواهد بود که از جمله آن می‌توان به تبدیل شدن به آکوامن، قهرمانان آتلانتیس و هفت پادشاهی دریا اشاره کرد، اما شاید مهمترین بخش محتوای خانگی این فیلم، یک ویدیوی سه دقیقه‌ای اختصاصی از فیلم Shazam (شزم) باشد که فیلم بعدی مجموعه DC است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر روی جلد نسخه خانگی فیلم آکوامن را مشاهده کنید:

 

 

فیلم Aquaman تا به امروز بیش از ۱.۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل نزدیک به ۳۲۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۷۸۴.۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. خلاصه داستان:

آرتور (Jason Momoa) می فهمد كه او وارث پادشاهی زیر آب آتلانتیس است و باید قدم بزرگی بردارد و به قهرمان جهان تبدیل شود. ملکه آتلانا (Nicole Kidman) بر این سلطنت زیردریا حکمرانی می کند. و آرتور فرزندی دورگه از ملکه است که در خشکی زندگی میکند. از سوی دیگر ملکه یک پسر به نام ارم (Patrick Wilson) هم دارد که در زیردریا زندگی می کند و بر علیه ملکه شورش می کند اما خبر ندارد که برادری به نام آرتور دارد. یکی از خدمتگزاران باوفای ملکه به نام مِرا (Amber Heard ) به خشکی می آید تا آرتور را پیدا کند و او را به آتلانتیس بازگرداند…

 

در فیلم آکوامن بازیگرانی چون جیسون موموآ در نقش آرتور کوری (آکوامن)، امبر هرد در نقش ملکه مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریو (اوشن مستر)، نیکول کیدمن در نقش آتلانا، یحیی عبدل متین دوم در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون در نقش توماس کوری، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، دولف لاندگرن در نقش شاه نرئوس، لودی لین در نقش مارک، گراهام مک‌تاویش، رندل پارک در نقش دکتر استیون شین و مایکل بیچ در نقش جسی کین حضور داشتند.