بر اساس تازه ترين اخبار، قرار است دو قسمت ديگر از سري فيلم Mission Impossible (ماموريت غيرممکن) ساخته شود و در اين دو قسمت تام کروز و کريستوفر مک کوري حضور خواهند داشت. در ادامه خبر با ما همراه باشيد.

 

 

در جديدترين اخبار سينما و تلويزيون، کمپاني پارامونت پيکچرز به صورت رسمي اعلام کرده که دو قسمت ديگر از فيلم Mission Impossible (ماموريت غير ممکن) ساخته خواهد شد. طبق خبري که ورايتي منتشر کرده تام کروز و کريستوفر مک کوري در اين دو قسمت مجددا حضور خواهند داشت. مک کوري که کارگردان و نويسنده فيلمنامه فيلم Mission Impossible: Rogue Nation (ماموريت غير ممکن: ملت سرکش) و فيلم Mission Impossible: Fallout (ماموريت غير ممکن: فال اوت) بوده است، حالا قرار است اين دو قسمت را نيز کارگرداني کند و نوشتن فيلمنامه ها را نيز بر عهده بگيرد. تام کروز نيز که اکنون ۵۶ سال سن دارد، قرار است در این دو پروژه حضور داشته باشد. کروز تا به الان در ۶ قسمت از سری ماموریک غیر ممکن حضور داشته است.

طبق اطلاعاتی که منتشر شده است، فیلمبرداری این دو قسمت به صورت پشت سر هم انجام خواهد شد. همچنین طبق توییت تام کروز، پارامونت در نظر دارد قسمت هفتم فیلم Mission Impossible را در تابستان سال ۲۰۲۱ و قسمت هشتم را در تابستان سال ۲۰۲۲ اکران کند، اما هنوز تاریخ رسمی برای اکران این دو قسمت منتشر نشده است. گفته می‌شود که پارامونت برای جلوگیری از تاثیر فروش این فیلم‌ها روی فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) که قرار است در تاریخ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ (۶ تیر ۱۳۹۹) اکران شود و تام کروز برای نقش آفرینی دوباره در آن بازگشته، این فاصله یک ساله را ایجاد کرده است.

 

 

با اینکه هنوز جدول زمانبندی برای شروع فیلمبرداری و تولید دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible اعلام نشده است، اما ورایتی مدعی شد که مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم احتمالا از اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد که در آن زمان مراحل فیلمبرداری و تولید دنباله فیلم Top Gun (تاپ گان) نیز به پایان رسیده است. فیلم Mission Impossible: Fallout در تابستان امسال به روی پرده‌های سینما رفت و این فیلم موفق شد بیش از ۷۹۱ میلیون دلار که شامل ۲۲۰.۱ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۵۷۰.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، در سراسر جهان فروش کند.