در جدیدترین اخبار کوین اسپیسی بازیگر متهم به آزار جنسی، با انتشار ویدیویی غیر منتظره تمامی اتهامات وارده به خود را تکذیب کرده است. برای دیدن این ویدیو با ما همراه باشید.

 

 

کوین اسپیسی که مدت زیادی است به خاطر اتهامات و شکایات فراوان، به گونه ای از دنیای سینما و تلویزیون کنار گذاشته شده است، ویدیویی غیر منتظره و عجیب منتشر کرده و در آن در قالب شخصیت فرانک اندرود در سریال House of Cards فرو رفته و سوال های زیادی را جواب داده است. نکته جالبی که در این ویدیو وجود دارد این است که در بخش های پایانی اسپیسی سوالی از طرفداران می پرسد و می گوید که آیا دیده اند که او در این سریال (خانه پوشالی) بمیرد؟!

در هر حال گفته شده که دادگاه بررسی اتهامات کوین اسپیسی طی روزهای آتی برگزار خواهد شد تا وضعیت پرونده های آزار جنسی علیه این بازیگر بررسی شود. در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

 

کوین اسپیسی نوامبر سال گذشته برای نخستین به آزار جنسی آنتونی رپ در دهه ۱۹۸۰ میلادی متهم شد. او پس از آن مشکلات و دردسرهای بسیاری را پشت سر گذاشت که نمایان‌ترین آن‌ها حذف از سریال «خانه پوشالی» و فیلم سینمایی «همه پول‌های جهان» بود.